زایمان
بازدید 20
0

تجربه منحصر به فرد پزشک ماما در زمان زایمان خودش!!

همانطور که می‌دانید، زایمان به روش سزارین با بیهوشی یا بی‌حسی مادر انجام می‌شود و حتی برخی از مادران در طی این جراحی، در حالت بی‌هوشی هستند و نمی‌توانند شاهد لحظات فوق‌العاده به دنیا آمدن فرزندشان باشند. اما برای شخصیت اصلی قصه ما، که مثل تمام مادران دنیا، یک قهرمان واقعی است، این تجربه متفاوت بود. یک پزشک زنان و زایمان به نام امیلی دیال توانست با دستان خود فرزندش را به دنیا بیاورد.

تجربه منحصربه‌فرد زنی که خودش را سزارین کرد و نوزادش را به دنیا آورد

امیلی دیال، پزشک زنان و زایمان، از همان لحظه‌ای که متوجه بارداری خود شد، تصمیمی منحصربه‌فرد را برای روز زایمانش گرفت. او می‌خواست در اتاق عمل، دوستش سارا هیل او را عمل سزارین کند و یک عکاس در کنارشان حضور داشته باشد تا تمام صحنه‌ها را ثبت کند. امیلی تصمیم داشت که خودش نوزاد را از داخل رحم خود به دنیا آورد. بنابراین، در طول تمام عمل، کاملاً هوشیار بود و همه چیز را به وضوح می‌دید.

قبل از عمل، امیلی با همکارانش برنامه‌ریزی کرده بود که چگونه عمل سزارین انجام شود. تمام افراد حاضر در اتاق عمل، از پزشکان تا پرستاران، می‌دانستند که او خود می‌خواهد فرزند را به دنیا بیاورد. اما از طرف دیگر، او تا قبل از عمل جنسیت نوزاد را نمی‌دانست، زیرا می‌خواست آن لحظه را تا زمان زایمان برای خودش نگه دارد.

در روز عمل سزارین، امیلی آماده شد و بعد از برش ایجاد شده توسط پزشک و آماده شدن نوزاد برای بیرون آمدن از رحم، نوزادش را با دستان خود به دنیا آورد. وقتی کودک به دنیا آمد، امیلی صورت او را به سمت خود چرخاند تا برای اولین بار به چشمان فرزندش نگاه کند. این لحظه برای او بسیار احساسی و زیبا بود و همیشه آن را به عنوان یک لحظه خاص در زندگی‌اش به یاد خواهد داشت.

فرزند او در ساعت 11:17 صبح به دنیا آمد. این ساعت برای امیلی و خانواده‌اش زمانی بسیار خاص و شگفت‌انگیز بود. این زایمان نه تنها تجربه امیلی را در نقش یک ماما بیشتر کرد، بلکه او این شادمانی را در کنار خانواده‌اش تجربه کرد. این لحظات، شادترین لحظات زندگی او بوده و او در صفحه شخصی خود نوشت: “یکی از جالب‌ترین روزهای زندگی من بود؛ امروز نه تنها به عنوان یک ماما عمل سزارین انجام دادم، بلکه خودم فرزندم را از داخل شکمم به دنیا آوردم.”

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

shafiei

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *