ارتودنسی لیزری چیست؟
نوشته شده توسط ارمان صفائی
5 روز پیش
اپلیکیشن درخواست وانت
نوشته شده توسط ارمان صفائی
2 هفته پیش
colors
بازدید 96
0

رنگهایی که هرگز از مد نمی‌افتند، چیستند؟

انتخاب بهترین رنگ برای دکوراسیون داخلی که هرگز خسته کننده نمی‌شود، یکی از موضوعات جذاب در حوزهٔ دکوراسیون داخلی است. انتخاب یک رنگ مد روز و پرطرفدار برای خانهٔ شما، نه تنها جذاب و هیجان‌انگیز است، بلکه باعث می‌شود تا خانه‌ای شیک و به‌روز داشته باشید. به همین دلیل، استفاده از برخی از رنگ‌ها در دکوراسیون خانه، بسیار اهمیت دارد.

رنگ هایی که همیشه بروز هستند

  1. یکی از رنگ‌هایی که هرگز در دکوراسیون منزل تکراری نمی‌شود، رنگ سفید است. سفید به عنوان یک رنگ خنثی محسوب می‌شود و می‌توان آن را در تمامی نقاط خانه استفاده کرد و با رنگ‌های دیگر ترکیب نمود. رنگ سفید باعث بزرگ و روشن‌تر نشان دادن فضای اتاق می‌شود، بنابراین برای خانه‌های کوچک و کم نور، رنگ مناسبی است. با استفاده از رنگ خنثی مانند سفید برای دیوارها و کف، به راحتی می‌توانید مبلمان و فرش مورد علاقهٔ خود را انتخاب کنید و هیچ محدودیتی از لحاظ رنگ مبلمان و امکانات نخواهید داشت.
  2. رنگ کرم به عنوان یکی از رنگ‌های خنثی محسوب می‌شود و به راحتی با سایر رنگ‌ها ترکیب می‌شود، به محیط اطراف زیبایی خاصی می‌بخشد. رنگ کرم در گستره‌ای وسیع از رنگ‌ها وجود دارد، از جمله رنگ‌های شیری، استخوانی، نباتی، بژ و خاکی. شما می‌توانید این طیف رنگ را در دکوراسیون خانهٔ خود به کار ببرید. در دکوراسیون اتاق پذیرایی، می‌توانید از رنگ کرم در کاغذ دیواری یا چیدمان و مبلمان خود استفاده کنید. با توجه به اینکه رنگ کرم به خوبی با رنگ‌های آبی، بنفش، خاکستری، سبز و حتی خردلی ترکیب می‌شود، هماهنگی بسیار خوبی را ایجاد می‌کند. با استفاده از رنگ روشن مثل کرم در دکوراسیون آشپزخانه، می‌توانید تمیزی این فضا که امری مهم است را بیشتر در معرض دید دیگران قرار دهید.
  3. دربارهٔ رنگ طوسی، باید گفت که چیدمان دکوراسیون منزل با رنگ غالب طوسی، انتخابی مطمئن و مدرن است. رنگ طوسی در دکوراسیون داخلی، همراه با سایر رنگ‌ها، به تعادل در فضا کمک می‌کند. رنگ‌های دودی، زغالی، خاکستری، گرافیتی، سربی و نقره‌ای در طیف رنگ طوسی قرار می‌گیرند. به دلیل وجود تم رنگ آبی، رنگ طوسی را به طور معمول در دستهٔ رنگ‌های سرد قرار می‌دهند و رنگ‌های گرم مانند صورتی، خردلی، زرشکی و طلایی می‌توانند به عنوان مکمل‌های بسیار عالی برای ترکیب با آن استفاده شوند.
  4. رنگ‌های خنثی شامل رنگ‌های طوسی، خاکستری، دودی و رنگ‌های دستهٔ کرم، بژ، شیری، نقره‌ای، پلاتینی، کرومی و شنی می‌شوند. این رنگ‌ها به عنوان رنگ‌های بی‌طرف و خنثی در دکوراسیون شناخته شده‌اند و در زمینهٔ دکوراسیون فراوانی کاربرد دارند. به دلیل توانایی انطباق با اجزای دکوراسیون، هرگز قدیمی یا کهنه به نظر نمی‌رسند. رنگ‌های خنثی را می‌توان به تنهایی برای ایجاد فضای ملایم و لطیف استفاده کرد و یا آنها را به عنوان پس‌زمینه و برای ایجاد کنتراست رنگی به کار برد.

برای جلوگیری از تکراری شدن و دستخوش قدیمی شدن دکوراسیون خانه‌تان، می‌توانید از پالت رنگ‌های خنثی، کمرنگ و سفید کلاسیک استفاده کنید.

در دکوراسیون داخلی، اجتناب کنید از استفاده از رنگ‌های تند.

اگر قصد استفاده از رنگ‌های غیر خنثی را دارید

بهتر است به سمت رنگ‌های پایدار و سرد مانند آبی، سبز و آبی-بنفش بروید.

رنگ‌های گرم، آتشین و سرزنده به سرعت تکراری می‌شوند، بنابراین بهتر است از رنگ‌های قرمز و نارنجی برای وسایل کوچک‌تری که کمتر در دید قرار می‌گیرند، استفاده کنید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

shafiei

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *